martes, 7 de septiembre de 2010

Swan Black ir jaunākais projekts slavens režisors Darren Aronofsky (Requiem par Dream, Pi, strūklaka), ko spēlē Natalie Portman.

6 Agosto 2010

normal_black-swan-foto4.jpg

Tas ir teikts par filmu, ko mēs zinām pārāk maz detaļu, ka tās tonis būs līdzīgi Rosemary's Baby, režisors Romāns Polaņskis.

Rosemary's Baby stāsta par sievieti, kas iestājas grūtniecība, ko dīvaini būtne, un laika gaitā sāk domāt, ka kaut kas dīvains notiek ar jūsu grūtniecību. Black Swan, turpretim, ir stāsts par Nina (Portman), dejotājs, kurš ir liels sacensība ar Lily (Mila Kunis), viens no viņas pavadoņiem. Šī konfrontācija kļūst arvien ārkārtējas, jo tas pieejas dienā parādīt. Nina kļuva apsēsti ar punktu, ka viņš nezina, ja Jūsu partneris ir pārdabiska parādība, ja reāli, vai ir radies viņas satraukumu prātā.

Black Swan ir cast ietver Natalie Portman, Mila Kunis, Winona Ryder, Barbara Hershey, Vincent Cassel, ar scenārija John McLaughliny Mark Heyman.

Filmas pasaules pirmizrāde notiks septembrī 67. Izdevums Venēcijas Mostra. Black Swan būs hit ASV ekrāni 1.decembrī, ne datums paredzēts atbrīvot Spānijā.

Zemāk jūs varat redzēt bildes Natalie Portman kā Nina raksturo.

normal_black-swan-foto2.jpg

normal_black-swan-foto1.jpg

normal_black-swan-foto4.jpg


normal_black-swan-foto2.jpg

normal_black-swan-foto1.jpg

No hay comentarios: